Zdrowa i piękna skóra, jędrne ciało,zadbane dłonie i stopy są gwarancją wysokiej samoocen y, a co za tym idzie dbrego samopoczucia kazdej z nas.. . Jednak mało która kobieta zostala obdarzona przez nature takimi cechami i. Dodatkowo stresujący i niezdrowy tryb zycia, złe nawyki i geny znacznie przyczyniają się do pogorzenia kondycji skóry i ciała, powodując trwale i trudne do usunięcia defekty. Od lat przyglądamy się i mierzymy z tego typu problemami, zatem postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie możemy wykorzystać swoją wiedzę i pasję , jaką jest pomaganie innym w dązeniu do piękna, aby każda kobieta mogła poczuć się dobrze i wyjątkowo we własnym ciele.W ofercie salonu znajdziecie szereg kompleksowych zabiegów z zakresu kosmetologii medycznej, cechujących się wyjątkową skutecznością z uwagi na zastosowanie najnowocześniejszych technik oraz urządzeń, jak i zabiegi odprężające, pielęgnacyjne oraz upiększające. Uczciwość, ,empatia, umiejętność słuchania i skromność- to cechy, które sprawiają że klientki z przyjemnością spędzają z nami czas a my z nimi , dlatego swoją pracę wykonujemy z wielką przyjemnością i zaangażowaniem. Do swoich klientek podchodzimy personalnie, ich satysfakcja jest naszą satysfakcją .Z myślą o wszystkich tych, dla których udanie się do gabinetu może stanowić problem np. matki z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby starsze i schorowane, zapracowane, uruchomiliśmy usługi mobilne (z dojazdem do klienta) , zatem każdy może skorzystać z zabiegów w zaciszu swojego domu, nawet o nietypowych porach dnia . Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkie Panie, jak również Panów, ponieważ nie jest nowością, że coraz więcej mężczyzn decyduję się na korzystanie z usług gabinetów upiększających, gdyż nienaganny wygląd jest wyznacznikiem prestiżu i sukcesu, a co najważniejsze, tak, jak zaznaczamy na wstępie – dobrego samopoczucia.

 

VeinMaster to doskonałe urządzenie do nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów zamykania naczynek krwionośnych. Vein Master wykorzystuje technologię fal radiowych. Duzym atutem urządzenia jest niska bolesność zabiegów – nie jest wymagane znieczulenie. Radiotermoliza to skuteczna, szybka i precyzyjna metoda. Intensywność zabiegów jest kontrolowana. Technologia ta pozwala wykonać zabiegi w sposób absolutnie nieinwazyjny – bez nakłuwania skóry, elektroda jedynie dotyka powierzchni skóry – podczas zabiegów dochodzi do całkowitej koagulacji naczyń. Zabieg jest bardzo krótki (2-5 sekund i nie wymaga stosowania znieczulenia) W większości przypadków efekty są widoczne natychmiast, w wielu przypadkach wystarczy tylko 1 zabieg – bez konieczności wykonywania serii. Dyskomfort podczas zabiegu jest bardzo mały i dobrze tolerowany przez klientów.

 

LIPOLASER to urządzenie do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, wykorzystujące technologię laserów diodowych. Urządzenie emituje światło o długości 650nm. Jest to tzw. zimny laser. Światło to przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. Działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.
Rewelacyjny wybór dla osób które chcą zgubić zbędne centymetry. Sam zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny. Nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Można wykonywać go przez cały rok.
Zabieg trwa od 15 do 30 min, efekty widoczne są już po 2-3 sesji i narastają z każdą kolejną o ile zabiegi prowadzone są regularnie. Zalecamy serię 8-10 zabiegów nie częściej niż dwa razy w tygodniu.
Kurację powinno się połączyć z odpowiednio dobraną dietą oraz zwiększoną aktywnością życiową i spożywaniem większej ilości płynów.

 

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. jest to technika medyczna , polegająca na wprowadzeniu substancji czynnych w skórę poprzez liczne nakłucia. Zalecana jest do korekcji zmian takich jak: starzenie się i wiotczenie skóry, cellulit, czy łysienie. Efekt otrzymuje się dzieki połączeniu fizycznej biostymulacji skóry igłą oraz wprowadzeniu bezpośrednio w skórę właściwą i tkanki podskórne substancji leczniczych, dzięki czemu mezoterapia igłowa jest znacznie skuteczniejsza niż inne metody aplikacji. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, ani rekonwalensencji wię c pacjent od razu może udać się do domu.